LOP ™    

Mulaj Jr.

INQ ™

LIGA OCHRONY PRZYRODY

"Dzwoni do nadleśnictwa LOP (Liga Ochrony Przyrody) i pyta czy mają drzewa. Wycieli Akacje Królewską ponieważ linia energetyczna….. Ach zresztą….. Przecież "Ona" powiedzieli, że się złamała i i tak butwiała według środowiskowych przy papierkach i zezwoleniach których to gmina jako tako nie potrzebuje a i tak…. [Miękisz wodonośny to nie butwina przy wyższym wzroście i potrzebie wyższej wydajniejszej hydro ergi] - mówię! Ponieważ złamana gałąź powodem do stwierdzenia przez trawnikowego jeżdżącego w poszukiwaniu do wycięcia sobie opału fucha super… Podstawowe wykształcenie to….[Wytnij drzewo ze oznakowaniem `Szlaku Orlich Gniazd'] I słyszę hola hola.: Ale o co się panu rozchodzi zasadniczo - ponieważ jestem "Tu" [NADLEŚNICTWO], w zastępstwie i aktualnie nie ma nikogo z leśniczych a poza tym to nie ma Takiego Drzewa jak Akacja Królewska i musi się pan chyba dokształcić… To …. Japierdo*kle myślę - kim ty kór*a jesteś, gdzie są leśnicy i co ty wiesz o Jarzębinie? To …. Bezstrzelność!! Jestem w zastępstwie z firmy prywatnej leśnicy są w lesie na ambonach na pewno. A Pan Jest Głupim nie rozróżniającym dęba szupułkowego od nie szupułkowego - Żegnam! Ps.: "Jeden ZIMĄ, drugi LATEM - a reszta kłusuje…"

MINISTERSTWO OCHRONY ŚRODOWISKA

RADNI GMINY PRYWACIARZE

Od: Rafał Muszal [wonderwarlords@gmail.com]
Wysłano: 29 czerwca 2015 18:59
Do: kajbel@vp.pl
Temat: Fwd: Nowa wiadomość od: Pietrowice Wielkie Śląskie

---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
Od: Facebook
Data: 6 września 2014 16:06
Temat: Nowa wiadomość od: Pietrowice Wielkie Śląskie
Do: Wonder War Lords

Pietrowice Wielkie Śląskie
6 września 15:36
haha
dobre ;D

Pietrowice Wielkie Śląskie
6 września 15:38
Możesz robić co chcesz , las zniknie , mało tego jeszcze mi za to zapłacą nie małe pieniądzedze.

Zobacz konwersację na Facebooku
Ta wiadomość została wysłana na adres wonderwarlords@gmail.com.
Jeśli nie chcesz otrzymywać tych wiadomości e-mail z Facebooka w przyszłości, zrezygnuj z subskrypcji.
Facebook, Inc., Attention: Department 415, PO Box 10005, Palo Alto, CA 94303
Nie znaleziono wirusów w tej wiadomości.
Sprawdzone przez AVG - www.avg.com
Wersja: 2015.0.6037 / Baza danych wirusów: 4365/10122 - Data wydania: 2015-06-29


CRACOVIA "SMOG" - CRIME TREE
MINISTERSTWO ŚRODOWISKA - zostaje zbereźniane przez kryminalistów wycinających dendrony kłamiąc o śmieciach spalania foliuwki.
Szlak ORLICH GNIAZD

LOP™

[CRAKING it`s CARBON] w spalaniu zupełnym węgla jako największe dobro energetyczne.
Dioxycarbon - dwutlenek węgla jest podstawą procesu oxydacji czyli spalania potrzebnego rośliną do odżywiania organów wegetatywnych. W końcu to węgiel a nie z "PETA" dodatkowo siarka - Nie mamy segregacji plastiku! czy po prostu WYCIELIŚCIE drzewa WY JE*ANI!
Dziko reprywatyzujący deb*le opłacający idio*ów co Pier*olą fanfary o chemii. NISZCZYCIE Środowisko!! Wycinając DRZEWA i karząc obkradzonemu Państwu w biedzie tych biedujących z zimna na forsowanie drogich dotacji do... Do d*py kotłów na TRAWĘ wy KÓR*Y! Bo Kraków gdzie ma drzewa - w du*ie, bo w bani struktur dendroidialnych nie ma !!! PSYCHOLE bez duszy… Zadzwoń do wydziału środowiska NIE! Ochrony / lecz biznesu [Tel.: 327550772] - UWAGA! KRYMINALNOŚĆ SPRYWATYZOWANA - anty RZĄD! PRO BIZ. Sadźcie drzewa pod nadzorem bo kłusujecie i bzdury pleciecie…

Ps: "Konwekcja" - Ścieranie się różnic barycznych wywołuje Higiotudę opadów czym Tlen kwantowo w fizyce cieczą.     "ORKAN - WICHER - PASAT - TAJFUN"
GAZETA - Czy wycię....!

GAZETA - Czy wycię....

Dlaczego! Pomniku Przyrody...

Bluszcz - Jemiołą Królewska "kliknij! MAĆ KóR*A! - LINK FaceBook"

Dlaczego interes "reszty! mafii paliwowej" - śmie grabić za włości skradzione piękno i gdy wkó*wionym gdy nakrytym! - je wy*ebać - Sk*rwiel! Podrzygacz przestępstw! ... Był Pomnik Przyrody pozbawionym Tytuu - Skarb Państwa minus 5mln PLN [+(-) PRA BAB].